תקנון האתר

א. החנות משמשת לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל ורשאים לרכוש בה בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.


ב. תנאי לזכייתו של לקוח ברכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעיסקה ולגביה ואישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי האתר יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.


ג. גלישה בחנות ו/או רכישת מוצר המוצעים למכירה בו מהווה את הסכמתך לנהוג על פי הוראות התקנון.


ד. מחירי המוצרים באתר הינם כוללים מע”מ.


ה. המוצרים באתר לרבות התמונות תואמים למוצר המקורי, אולם בחלק מהמקרים התמונות הינן להמחשה ואין להתייחס אליהן בדיוק כאל המוצר שיסופק.


ו. לעיתים יתכנו טעויות הקלדה במחיר או בתיאור המוצר בדף המוצר. בכל מקרה של פער מהותי ואם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה אשר נעשתה בתום לב בתיאור או במחיר, לא יחייב הלקוח את בית העסק ובית העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן. אנחנו מתנצלים מראש על טעויות אם ימצאו באתר.


ז. מועדי אספקת המוצרים הנם עד 14 ימי עסקים אלא אם צויין אחרת בתיאור המוצר. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי,שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים חיצוניים שאינם בשליטת מפעילי האתר גורמים לעיכוב ואי אספקה של המוצר מעבר למועד האספקה הרגיל, הלקוח ימתין 7 ימי עסקים נוספים. במידה וגם לאחר 7 ימי עסקים הנוספים המוצר לא יסופק מפעילי האתר יציעו לצרכן לבחור בין המתנה נוספת לקבלת המוצר או ביטול העסקה וישיבו לו את מלוא כספו.


ח. פרטי מפרט הטכני ותנאי העסקה לרבות מחירם של המוצרים יופיעו בדף המוצר. בעל האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את דף המוצר על תכניו בכל עת. המכירה הינה עד גמר המלאי


ט. מדיניות החלפה – במידה והלקוח רוצה לבצע החלפה או החזרה ניתן לבצע זאת עד 14 ימי עסקים מרגע רכישת המוצר בתנאי שלא נעשה בו שום שימוש קודם. על הלקוח לדאוג לשלוח את המוצר חזרה על חשבונו לבעל האתר במשלוח מאובטח על מנת שלא יתגלה פגם במוצר.


י. הלקוח רשאי לבטל את העסיקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 מיום קבלת המוצר. אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל בעל האתר. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם וללא פגיעה / נזק או פגם כלשהוא. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח וזאת במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח.


יא. החנות תהא רשאית לבטל עיסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים בהם נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.


יב. החנות או בעל האתר לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצרים במקרים של כח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע או שביתה אצל החברות להובלת המוצרים.


יג. דמי המשלוח אינם כלולים במחיר המוצר, אם ברצונו של הלקוח לשדרג את סוג המשלוח הוא יעשה זאת בעמוד “עגלת קניות”, שם ימצא מחיר ליד כל סוג משלוח – מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתלשום.


יד. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי כתוצאה משימוש באמצעות האתר.


טו. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.


שירות לקוחות

כל שאלה או בירור לגבי המוצרים באתר לרבות מידע על שימוש נכון במוצר ולפרטים ובירורים באשר לחנות ופעילותה ניתן לפנות אלינו במייל: Muxi.co.il@gmail.com

שירות הלקוחות נמצא בכתובת ההגנה 18 קרית מוצקין